• Обновено
BOQO Стакло Југ Со Капак,Вода Carafe со Нерѓосувачки Челик Силикони Флип-горниот Капак и Особено Увеселителен парк Четка,Чаша Вода Тегла (68oz/2000ml).

BOQO Стакло Југ Со Капак,Вода Carafe со Нерѓосувачки Челик Силикони Флип-горниот Капак и Особено Увеселителен

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Фрижидерот carafe е дизајниран во едноставна, класична млеко шише облик – големината на кои се вклопува уредно во фрижидер вратата.па 100% пријателски на телото, ФДУ Ниво, и машина за миење Садови-безбедно!Можете да уживате во симпатична чиста чаша вода во стомна секојдневието!Исто така се отпорни на топлина чаша чај jug е доволно да им служи на вашето семејство или се забавува гостите.Пакетот Вклучува : 1 x Чаша Вода во Стомна 1 x Нерѓосувачки Челик Капак 1 x ФДУ Ниво Силикони Увеселителен парк BOQO стакло тенџере добро за впива : Вода - дополнителни вода волумен(може да биде во топла или ладна вода) Лимон - помага во подобрување на имунитетот.Устата на вода carafe стакло е доволно голем за коцки мраз и парчиња лимон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди