• Обновено
GHJETW 1.6 Литри 56 оз Borosilicate Стакло Стомна со Капак, Ладна и Топла Вода Carafe,Пијалаци Стомна за Домашна Iced Чај и Сок

GHJETW 1.6 Литри 56 оз Borosilicate Стакло Стомна со Капак, Ладна и Топла Вода Carafe,Пијалаци Стомна за Домашна

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

Вриење вода на шпорет врвот директно - Благодарение на borosilicate материјали, стакло стомна можат да го издржат брзите температурни промени од -4℉до 300, тоа може да се стави на stovetop да се вари на вода директно.Безбедно и трајни производи за употреба -Дебели и издржливи чаша пијалок carafe, со нерѓосувачки челик Капак, природни и здравје за мраз чај, сокови, ладно пијалак кафе, итн..Лесно да се чисти - Широко отварање на устата, го прави лесно да пристапите до дното кога чистење од страна, тоа е, исто така, машина за миење садови безбедно.Голем Капацитет - 1.6 L/56oz, доволно за да му служат на вашето семејство за секојдневна употреба.Спецификација : (1) borosilicate стакло; (2) 56oz; (3)Стакло дебелина : прибл. 0.1 инчен; (4)Stovetop безбедно, машина за миење Садови безбедно.Borosilicate Стакло Стомна со Нерѓосувачки челик Капак.

Основни карактеристики

(1) borosilicate glass; (2) 56oz; (3)Glass thickness:
approx. 0.1 inch; (4)Stovetop safe, Dishwasher safe

Најдобри понуди