• Обновено
Pampers Лесно Прозорци се Повлече На Обука Панталони Момчиња и Девојки, 5T-6T (Големина 7), 2 Месец Снабдување (2 х 84 Count) со Чувствителни на Вода Базирани Бебе Брише, 12X Поп-То

Pampers Лесно Прозорци се Повлече На Обука Панталони Момчиња и Девојки, 5T-6T (Големина 7), 2 Месец Снабдување

Rating 
DEN 221.04

Залиха
Во магацинот.

360 Еластичен Корселе — за долна облека-како се вклопуваат тоа е лесно за вашето дете да се повлече нагоре и надолу.Pampers Екстра Апсорбира Канали за ѕвезда заштита од протекување, и дење и ноќе.Танц лица-доказ Двојна Течење-Guard Бариери се спречи протекување, каде што се случи повеќето.Pampers Чувствителни на Вода Базирани Бебе Брише сме #1 Избор на U. С. Болниците врз основа на болница продажбата на податоци.Нова и Подобрена!Пакување & производ може да се разликува.

Основни карактеристики

Најдобри понуди