• Обновено
Caliart Акрилна Боја во Собата, 24 Класичен Бои (59ml, 2oz) Уметнички Занает Бои за Професионални Уметници Деца Студентите Почетници, Платно Керамички Дрва Ткаенина Рок Сли?

Caliart Акрилна Боја во Собата, 24 Класичен Бои (59ml, 2oz) Уметнички Занает Бои за Професионални Уметници Деца

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

Уметникот Квалитет Акрилна Боја Во Собата.Премиум бои планирам на непречено, сува брзо и остане како убава како на ден тие се насликани.Без разлика дали сте нови на акрилна слика или искусен изведувач, боја за полнење ќе се постави на оган до вашиот имагинација.Голема акрилна боја за платно сликарство, ноќта на вештерките украси, тиква сликарство.Занает сликам собата е голема за да се произведе вистинска, во согласност нијанси на ликовна уметност, идеални за професионални уметници, млади уметници кои се стремат, сликарство љубовници, студенти и деца.Висок Квалитет, Богата Пигменти, Уверение Безбеден повторно да се заврши.Спакувани во Здрав Кутија : Одлична за одржување на доградба на Акрилни Бои секогаш организирана и се достапни.Спецификации : . -Боја : 24 Бои. -Мастило : Акрилик Мастило. -Ml : 59 ml шише.Беа сигурни дека ќе љубов за користење на нашата акрилна слика резерви за уметности и занаети & DIY боја проекти.Секој 59 ml шише ви овозможува да се притисне на точниот износ така што никогаш нема отпад боја.Сите овие бои се овластени не-токсични и погоден за уметници од сите возрасти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди