• Обновено
Засекогаш колекционерски предмети Џош Reddick Хјустон Astros 2017 Светската Серија во Ограничено Издание Bobblehead MLB

Засекогаш колекционерски предмети Џош Reddick Хјустон Astros 2017 Светската Серија во Ограничено Издание Bobblehead

Rating 
DEN 4799.76

Залиха
Во магацинот.

Џош Reddick.Хјустон Astros.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Засекогаш колекционерски предмети Џош Reddick Хјустон Astros 2017 Светската Серија во Ограничено Издание Bobblehead MLB.Во ограничено Издание и сосема нов во оригиналната кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди