• Обновено
Замена за Bobbin Winder # 93-038130-91 Pfaff +

Замена за Bobbin Winder 93-038130-91 Pfaff +

Rating 
DEN 1382.40

Залиха
Во магацинот.

Brand New - Неискористени Делови.Врвен Квалитет, Генерички Резервни Замена Дел.Користи Bobbin Winder Гума – 93-101815-05. Замена за BOBBIN WINDER Pfaff 2010 2012 2014 2020 2022 2024 2025 2026 2027 2028 +.

Основни карактеристики

Најдобри понуди