• Обновено
ELXSZJ XTZJ Blackhead Смена Вакуум, Пора Почиста - USB Полнење Електрични Акни Вшмукување Уред, со 3 Вшмукување Нивоа 6 Заменливи Глави, Практични Лицето Чистење Алатка.

ELXSZJ XTZJ Blackhead Смена Вакуум, Пора Почиста - USB Полнење Електрични Акни Вшмукување Уред, со 3 Вшмукување

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

Црни Точки Екстрактор со 6 различни убавина глави.Погоден за разни кожни својства и подрачја кои се тешко да се исчисти.Целосно чистење на лицето што Го намалува blackheads и акни и го подобрува здравјето на кожата на лицето.кожата чистење на уредот за многу типови на кожа.Фаза I вшмукување е погоден за чувствителна и сува кожа.Препорачливо е да се користат од ниво јас за прв пат.Ниво II вшмукување е погодна за неутрални и мазна кожа.Фаза III вшмукување е погодна за мешана кожа со големи пори.Неодамна ажурирани пора чистење има посилна вшмукување моќ и длабинско чистење на кожата.Оваа пора вакуум користи иновативни вакуум вшмукување технологија, така што вашата кожа не е оштетен.Затоа, оваа pimple вакуум е повеќе практични и ефективни, од една маска или акни игла.На порите чисти се состои од добра кожа-friendly АБС материјал.Тоа е исто така опремен со полнење преку USB кабел за безжична операција, која е лесно да се носат во случај и лесен за употреба со акни игли.Производ features Color : слонова коска + зголеми gold Material : ABSDimensions : 19.66 x 3.85 cm.Напојување : USB полнењето.Производ нето тежина : 107.1 gbattery капацитет : 400 m Ah Charging време : 2-3 hours If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе одговорат на вашето барање во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди