• Обновено
Pillsbury Grands!, Ронлив Слоеви, Мед, Путер, 8 кт, 16.3 оз

Pillsbury Grands!, Ронлив Слоеви, Мед, Путер, 8 кт, 16.3 оз

Rating 
DEN 132.00

Залиха
Во магацинот.

Можете да имате на вашиот сопствен сланина, јајца и сирење сендвич подготвени за само 30 минути, токму во удобноста на вашиот дом.Дури и подобро, направи серија од овие утро-подготвени оброци во текот на викендот и можете да уживате во пополнување, задоволувајќи појадок цела недела долго!Користење на разновиден, подготвени се пече Pillsbury Grands!Бисквити, можете да ги добиете како креативни, како ви се допаѓа со овој едноставен појадок сендвич рецепт.Следниот пат кога ќе си желба жешка, свежи појадок сендвич, не се постигне за вашиот автомобил копчињата!Вие не треба да ја посетите вашата локална вози-преку прозорец за да го уживаат ова утро омилен на мува.ЕДНОСТАВНИ СОСТОЈКИ : Не се бои од вештачки извори и нема висока фруктоза пченка сируп.Нашиот рецепт не вклучува бои од вештачки извори и нема висока фруктоза пченка сируп.ДОМАШЕН ВКУС : Големи, меки и свежо од печка, секој залак ќе ве потсетам на тој дом-варен чувство што го сакаш.Направи семејни оброци големиот со дом-печени добрина на Grands!Бисквити.Ќе бидат наградени со вкусен, запотен пилешко во супа со лесни, меки кнедли како на врвот.На кој начин ќе се одлучат да го уживаат, вашиот ден ќе се исклучи за да се биде добар почеток кога почнува со овој вкусен појадок.Персонализација на индивидуални бисквит пица вашиот начин!Овие мини пици се подготвени во 25 минути, благодарение на вкусна кора направени од ладилник бисквити.Додадете или да се разменуваат различни месо и сирење да се развие свој потпис појадок сендвич.БИСКВИТИ : Вкусна и ронлив бисквит тесто за совршен прилог на било кој оброк.Користење на Progresso супа и Pillsbury Grands!Бисквити во оваа домашна кокошка и кнедли рецепт насочува вашето првично време да се само 30 минути.БРЗО И ЛЕСНО : Лесен-за-се пече тестото за свежа и пријатна бисквити подготвени во минути.

Основни карактеристики

Најдобри понуди