• Обновено
Нерѓосувачки Челик Мачка беџ - Врежани Персоналните Мачка Ознаки Вклучува до 4 Линии на Текст за Мачка

Нерѓосувачки Челик Мачка беџ - Врежани Персоналните Мачка Ознаки Вклучува до 4 Линии на Текст за Мачка

Rating 
DEN 226.80

Залиха
Во магацинот.

Нашите персоналните нерѓосувачки челик Мачка ознаки се неверојатно издржливи и долготрајни.Постојана ласерско гравирање е јасно да се прочита на атрактивна, полиран ознака.Ова Глувче во облик на мачка запис може да биде прилагодено врежани на една страна со до 4 линии на персоналните текст, доволно место за сите на вашата Мачка е важно ID.Кога станува збор за долгорочната трајност на нашите 100% од нерѓосувачки челик мачка тагови кои можат да го издржат најмногу активни куче или мачка.Сплит прстен вклучени.Големина = Прибл. 1 инчи x 1 инчи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди