• Обновено
1962 Topps # 579 Џим Schaffer Св. Луј Кардинали (Бејзбол Картичка) NM Кардинали

1962 Topps 579 Џим Schaffer Св. Луј Кардинали (Бејзбол Картичка) NM Кардинали

Rating 
DEN 2640.00

Залиха
Во магацинот.

Сликата прикажана е вистински скенирање на картичка ќе биде прима.Мора да се има за секој Џим Schaffer фан!.Одлично за било Св. Луј Кардинали колектор.Ние сме #1 продавачот на гроздобер карти онлајн, Деканот на факултетот за Картички има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар.Еден Превозот Бесплатно - Без разлика колку картички - И повеќето наредби брод истиот ден!. 1962 Topps # 579 Џим Schaffer Св. Луј Кардинали (Бејзбол Картичка) NM Кардинали.Деканот на факултетот за Картички беше основан во 2001 година од страна на Деканот Hanley, колеги картичка колектор, и стана водечки онлајн продавачот на гроздобер спортски картички и не-спортски картички.Нашите инвентар се зголеми на повеќе од еден милион гроздобер картички и ние имаме персонал на 14 вработени и 5000 квадратни.ft.канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви нуди брз и лична услуга.Декан, исто така, има напишано две книги за собирање на гроздобер безбол картички.Ако вие ќе ни даде можност да се заработи вашиот бизнис, ќе ви биде мило што сте го направиле.Ние гарантираме за тоа!SN : B62 T 07 0942.

Основни карактеристики

Најдобри понуди