• Обновено
Вентилаторот за ладење се Залагаме за Xbox Серија S со 1400mAh Батерија Пакет и Надградба на Станица за Полнење со 1400mAh Батерија за Xbox Серија X/S Контролори

Вентилаторот за ладење се Залагаме за Xbox Серија S со 1400mAh Батерија Пакет и Надградба на Станица за Полнење

Rating 
DEN 1741.44

Залиха
Во магацинот.

Вертикална застане е само компатибилни со Xbox Серија S конзола.Идеална додатоци за Серија S игра ентузијасти (НЕ се компатибилни со Xbox Една S).Чувајте ја вашата конзола, безжични контролори и слушалки организиран; Полначи вашиот контролори, и веднаш исчезнува топлина за вашата конзола; исто Така, вклучува 2 парчиња*1400m Ah акумулатори.Вграден-во со голема брзина ладење фанови покрај конзола, висока ефикасност & ниско ниво на бучава дизајн.Нема потреба да се грижите за вашиот домаќин прегревање.Со вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА вентилаторот копчето, го чува работи функционалност и ја подобрува оперативни животен век.Безбедно и Брзо Полначот : Build-во интелигентни чип интеграција, безбедност, со overcharged или краток спој заштитник, па можете да го полните вашиот контролер со вкупно мир на умот (ве Молиме проверете на "Употреба Инструкции" на упатство пред употреба).LED Индикаторот за Полнење : ЛОГОТО индикатори ќе се претвори зелена и од црвена кога целосно наполнета.Покрај тоа, зелена светилки од двете страни на dock е секогаш да се биде на, помагајќи да се лоцира полнење пристаништа во темнината лесно (се Препорачува да се исклучете го кога не е во употреба, ако ум светлината).Вентилаторот за ладење се Залагаме за Xbox Серија S со 1400m Ah Батерија Пакет и Надградба на Станица за Полнење со 1400m Ah Батерија за Xbox Серија X/S Контролори.

Основни карактеристики

Најдобри понуди