• Обновено
Полнач за Xbox Еден Контролер Батеријата Пак, со 3 x 2600mAh Батерија Xbox Една Серија X Батеријата Држачи за Полнење Додатоци Комплет за Xbox Една Серија S/X, Xbox Еден X/S/Елита Ко?

Полнач за Xbox Еден Контролер Батеријата Пак, со 3 x 2600mAh Батерија Xbox Една Серија X Батеријата Држачи за

Rating 
DEN 716.64

Залиха
Во магацинот.

[Enhanced Држачи за Полнење Xbox Еден Контролер Батеријата Пак] Доаѓа со 3 компјутери 2600m Ah xbox еден контролер батерија секогаш обезбедува доволно енергија за вашиот Xbox Серија X контролер полнач/Xbox Серија S/ Xbox Еден/ Xbox Една S / Xbox Еден X/ Xbox Една Елита контролер.Можете да бидете сигурни дека ќе слета со сигурен и доверлив батерија xbox една батерија. [LED Индикација ЗЕЛЕНА : целосно наполнета; ┐ јасно да го прикажете статусот на полнење за xbox една батерија пакет батерија.Оваа станица за полнење refills xbox еден контролер батерии во ниеден момент. [15Ч Игра Време за Xbox Една Батерија на Пакет] xbox еден контролер батерија на пакет потрае околу 5 часа за целосно полнење во исто време, полнење станици кои работат speedily ќе биде најмногу погоден и да ви игри за содржината на срцето.За секој xbox серија x батерија која може да се обезбеди од повеќе од 15 часа играње време, долго траење на батеријата за продолжен часа на игра, исто така ќе го направи вашиот живот ќе биде многу полесно и посреќно. [2000 Пати Безбедно Полнење за Xbox Контролер Батеријата Пакет Батерија] Xbox батеријата пакет батерија дизајн со текот на наполнета/Над-Струја/Над Загреана/Кратки-Коло заштита за да се обезбеди долготрајна употреба со животен век од над 2,000 полнење циклуси.Обезбеди безбедност за xbox батерија полнач преку ноќ полнење, никогаш не се грижите за оштетување на вашата батерија. [Повеќе Детали] Овој Xbox батерија на пакет нуди најдобри компатибилност со Xbox контролори.Поддршка од 1 година гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. [Она што Ќе Добиете] 3 *2600 m Ah батерија, 1 * Xbox Една Батерија Полнач Станица, 1 * USB Кабел за xbox серија x батерија пак, 1 * Прирачник за Корисникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди