• Обновено
36V 100Ah LiFePO4 Литиум Батерија Соларни Длабоко Циклус MINN KOTA Контрола Моторни Голф

36V 100Ah LiFePO4 Литиум Батерија Соларни Длабоко Циклус MINN KOTA Контрола Моторни Голф

Rating 
DEN 7919.76

Залиха
Во магацинот.

5 годишна Гаранција Бесплатен Превозот За НАС Внатрешна 48. Литиум батерија за RV, соларна, отворено апликации и многу повеќе.Напон : 36 V Капацитет : 100 Ah.L - 20.55" W - 10.59" H - 8.82" Тежина : 76 кг.Карактеристики : Брзо Полнење За Заштеда На Енергија Ниска Температура Почнете Долго Траење На Батеријата Мала Тежина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди