• Обновено
36v 100Ah LifePo4 Батеријата 3000-7000 Длабоко Циклуси со BMS Литиум Железо за RV Campers Соларни Морски Енергетски Резерви Напојување Итни Осветлување Работи во Серија или Паралел?

36v 100Ah LifePo4 Батеријата 3000-7000 Длабоко Циклуси со BMS Литиум Железо за RV Campers Соларни Морски Енергетски

Rating 
DEN 2052.96

Залиха
Во магацинот.

5 годишна Гаранција Бесплатен Превозот За НАС Внатрешна 48. Литиум батерија за RV, соларна, отворено апликации и многу повеќе.Напон : 36 V Капацитет : 100 Ah.L - 20.55" W - 10.59" H - 8.82" Тежина : 76 кг.Карактеристики : Брзо Полнење За Заштеда На Енергија Ниска Температура Почнете Долго Траење На Батеријата Мала Тежина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди