• Обновено
36V 100Ah LiFePO4 Литиум Батерија Соларни Длабоко Циклус RV Караван САД Моќ Складирање

36V 100Ah LiFePO4 Литиум Батерија Соларни Длабоко Циклус RV Караван САД Моќ Складирање

Rating 
DEN 7411.20

Залиха
Во магацинот.

5 годишна Гаранција Бесплатен Превозот За НАС Внатрешна 48. Литиум батерија за RV, соларна, отворено апликации и многу повеќе.Напон : 36 V Капацитет : 100 Ah.L - 20.55" W - 10.59" H - 8.82" Тежина : 76 кг.Карактеристики : Брзо Полнење За Заштеда На Енергија Ниска Температура Почнете Долго Траење На Батеријата Мала Тежина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди