• Обновено
Вентилаторот за ладење се Залагаме за Xbox Серија S со 1400mAh Батерија Пакет и да го Надгради Телефон Контролер Планината Компатибилен со Прилагодливи Заградата за Xbox С

Вентилаторот за ладење се Залагаме за Xbox Серија S со 1400mAh Батерија Пакет и да го Надгради Телефон Контролер

Rating 
DEN 1094.40

Залиха
Во магацинот.

Вертикална застане е само компатибилни со Xbox Серија S конзола.Идеална додатоци за Серија S игра ентузијасти (НЕ се компатибилни со Xbox Една S).Чувајте ја вашата конзола, безжични контролори и слушалки организиран; Полначи вашиот контролори, и веднаш исчезнува топлина за вашата конзола; исто Така, вклучува 2 парчиња*1400m Ah акумулатори.Вграден-во со голема брзина ладење фанови покрај конзола, висока ефикасност Заклучување механизам ги држи контролер од се движат; Двојна прилагодливи копчиња бидете сигурни дека од 0 - 270 степени агол опсег.Вентилаторот за ладење се Залагаме за Xbox Серија S со 1400m Ah Батерија Пакет и да го Надгради Телефон Контролер Планината Компатибилен со Прилагодливи Заградата за Xbox Серија X/S, Еден, Еден X/S Контролер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди