• Обновено
401430 3.7 V 160mAh Литиум Полимер Батерија lipo Батеријата за MP3 MP4 GPS, Bluetooth Слушалки Видео Камера Пенкало 4x14x30mm-5 Парчиња,-5 Парчиња,-5 Парчиња

401430 3.7 V 160mAh Литиум Полимер Батерија lipo Батеријата за MP3 MP4 GPS, Bluetooth Слушалки Видео Камера

Rating 
DEN 288.00

Залиха
Во магацинот.

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши тоа за вас!За да најдете повеќе дизајни и уметнички дела во нашата продавница, едноставно внесете HZZJY во вашето пребарување бар!.Опис : Направи на премиум материјалот, сигурен и безбеден за употреба.Совршена замена за стариот или оштетена една.Лесно да се инсталира и директно одговара.Никогаш не ставајте батеријата во оган.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Основни карактеристики

Најдобри понуди