• Обновено
401430 3.7 V 160mAh Литиум Полимер Батерија lipo Батеријата за MP3 MP4 GPS, Bluetooth Слушалки Видео Камера Пенкало 4x14x30mm-5 Парчиња,-5 Парчиња,-10 Парчиња

401430 3.7 V 160mAh Литиум Полимер Батерија lipo Батеријата за MP3 MP4 GPS, Bluetooth Слушалки Видео Камера

Rating 
DEN 1668.00

Залиха
Во магацинот.

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши тоа за вас!За да најдете повеќе дизајни и уметнички дела во нашата продавница, едноставно внесете HZZJY во вашето пребарување бар!.Никогаш не ставајте батеријата во оган.

Основни карактеристики

Најдобри понуди