• Обновено
Се повлече-up Бар Ѕид-Монтирани Челик Хоризонтална Лента со Не се Лизга Рачки и Прстени Повеќе Позиции Домашна Фитнес Опрема за Мажите и Жените се Вчита 200kg Барови (Б?

Се повлече-up Бар Ѕид-Монтирани Челик Хоризонтална Лента со Не се Лизга Рачки и Прстени Повеќе Позиции Домашна

Rating 
DEN 976.80

Залиха
Во магацинот.

【Употреба】 се Повлече-up прозорци, брадата се повлече-up прозорци, потопување во стоење, нога лифтови и бокс. 【Применливи сценарија】 : Оваа алатка е широко се користат во лични вежби, спортски сали и клубови, погоден за почетници и професионален спортски ентузијасти.【Од не ' рѓосувачки челик производство и силна товарот】 : употреба на дебел и густ висок квалитет ладно валани челични е силен и издржлив; проширување завртката е инсталиран на ѕидот и е убава и цврста.Овие додатоци се многу погодни за моќ одење, групни вежби, bodybuilding, за зајакнување на мускулите, намалување на стресот, физичката терапија и други општи вежби.*По-продажбата на услугата : Нашите производи се фабрички директна продажба, обезбедување на квалитет, продавница посветува внимание на клиентите искуство, ве молиме контактирајте со нас во време ако ние ќе ви ги реши сите проблеми* За испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, и времето за испорака е 7-20 дена.Удобна рачка, висококвалитетна пена ракавици, пот апсорпција и против пролизгување поудобно. 【Мултифункционален прстен】 : Тоа може да се користи за занишан, суспензија за обука, влечење јаже, итн.Со фитнес опрема, тоа може ефективно подобрување на телото отпор, форма шармантна тело, и нека имате совршено тело и здраво тело!*материјал : метал*Боја : Black1 , Black2 , Black3*количина : 1*големина : 98*21cm/38. Имаме било каква слична топло-продажба на производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви каже уникатен стил и специјални производи.Има широк спектар на користи и повеќе вежбање методи.answer : ___________________________ note : 1.Сите други елементи се реквизити.27 инчи *количина : 1*Функција : да се подобри физичката кондиција, изградба на физичката кондиција, зајакнување на мускулите и подобрување на отпорноста* Карактеристики : Може да го подобри напнатоста во мускулите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди