• Обновено
Резервни Органски Netra Бебе Kajal - Природни, Збогатен Со Сертифицирани Органски Состојки, Хемиско-Бесплатно Kajal, Отпорен на Вода и Долготраен - 8g

Резервни Органски Netra Бебе Kajal - Природни, Збогатен Со Сертифицирани Органски Состојки, Хемиско-Бесплатно

Rating 
DEN 719.04

Залиха
Во магацинот.

✅ [USDA СЕРТИФИЦИРАНИ ОРГАНСКИ СОСТОЈКИ] : Органски Netra бебе kajal е збогатен со USDA Сертифицирани Органски состојки.Органски Netra бебе kajal ви дава екстремен црна заврши со сите природни и безбедно состојки.Органски хемиски-слободен природни kajal за бебиња содржи апсолутно никаков Алкохол.Мајчинството е божествена емоции и е неспоредлива чувство навистина!Мајка акции најубавите и најсилните бонд со нејзиното дете; сепак, оваа среќа доаѓа со одговорност. ✅ [НИЕ се ГРИЖИМЕ ЗА ВАШИТЕ ОЧИ] : Ние сме горди органски бебе kajal која е целосно суровост-бесплатен производ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди