• Обновено
Хари Потер Куќа Ѕид Банери - 20 x 12 Момчиња и Девојки Роденден Декорација Подароци - Barware Човек Пештерата Подарок - HP Колекционерски Додатоци (5 Парче Сет)

Хари Потер Куќа Ѕид Банери - 20 x 12 Момчиња и Девојки Роденден Декорација Подароци - Barware Човек Пештерата

Rating 
DEN 154.32

Залиха
Во магацинот.

Направени од Издржлив & Висок Квалитет 100% Полиестер. 2 Grommets На Врвот на Секој Банер.Потврди ја Големината:20 Инчи во Должина & 12 Инчи во Ширина.Банер Дизајниран за HP Ентузијаст, го Прави Фантастичен Подарок за HP Обожаватели од Сите Возрасти.Подарок за Секоја HP Фанови, Одлична за Секојдневниот Оркестарот, Роденден, Годишнини или Други Посебни Повод Décor.Оваа хари потер куќа банери поставите доаѓа со хогвортс, gryffindor, slytherin, hufflepuff, и ravenclaw печатени на обоени полиестер што одговара секој дом!одлично за било фанови на хари потер кои сакаат да се откажам нивните омилени куќи на нивните ѕидови!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди