• Обновено
Stupell Индустрии Гламурозна Лице Дува Меур Џвакање Храбар Усните, Дизајниран од страна на Janelle Penner Платно Ѕид Уметност, 36 x 36, Розова

Stupell Индустрии Гламурозна Лице Дува Меур Џвакање Храбар Усните, Дизајниран од страна на Janelle Penner Платно

Rating 
DEN 1505.04

Залиха
Во магацинот.

Димензии : 36 x 1.5 x 36 Инчи.Подготвен да се Откажам - Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде убава уметност прикажува од учењето и се дели на нови уметнички дела против вашите ѕидови.Едноставно остатокот на уметнички дела против рамна површина за креативен и чисти презентација.Совршен за празни shelving или mantels, без инсталација или расчистување е потребно.Нашите протегала платно е создадена со највисоките стандарди.Ние ги користиме само со највисок квалитет мастила и платно на нашите во куќата на принтери Mimaki, а потоа рака се намали и да се водат секое парче над 1.5 инчи дебела дрвена рамка за бесење.Дизајн со Janelle Penner.Со гордост се направени во САД, Нашите протегала платно е создадена со највисоките стандарди.Ние ги користиме само со највисок квалитет мастила и платно на нашите во куќата на принтери Mimaki, а потоа рака се намали и да се водат секое парче над 1.5 инчи дебела дрвена рамка за бесење.Уметноста доаѓа подготвен да се откажам без инсталација е потребно.Stupell Индустрии е обезбедување на квалитет на ѕид уметност и украсни додатоци за повеќе од четириесет години.Stupell производи се движат од платно ѕид уметност, дрво ѕид уметност, и врамени giclée уметност во спектар на теми, медиуми и големини.Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционално, или бебето ѕид уметност и дома декор е направена со најголема грижа и нега.Сите наши производи се со гордост се направени во САД, и се донесе на живот на нашите капацитети во Џонстон, РИ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди