• Обновено
Џорџо Armani Усна Маестро Интензивна Сомот Боја 503 Црвено Fuchsia

Џорџо Armani Усна Маестро Интензивна Сомот Боја 503 Црвено Fuchsia

Rating 
DEN 837.84

Залиха
Во магацинот.

Џорџо Armani.Здравје / Убавина.Шминка.Дизајн на куќа : Џорџо Armani.Пол : Дами.Категорија : Козметика.Бар код : 3614271258885. Усна Магнет Вториот-Кожа Интензивна Мат - 403 Вибрато од страна на Џорџо Armani за Жените - 0.13 оз Кармин.

Основни карактеристики

Најдобри понуди