• Обновено
Guerlain Kisskiss Roselip Хидратантен и Plumping Затемнети Lip Balm, R371 Утро се Зголеми, 0.09 Унца (W-C-11850)

Guerlain Kisskiss Roselip Хидратантен и Plumping Затемнети Lip Balm, R371 Утро се Зголеми, 0.09 Унца (W-C-11850)

Rating 
DEN 432.00

Залиха
Во магацинот.

кожата пријателски состојки.помогне да се зголеми вашиот изглед.ви дава атрактивен изглед.дава миење на суптилен боја и деликатна сјај на усните.Типот на кожата : Нормален.Блум на Роза, неочекувано, разновиден и ултра женски колекција инспирирана од природната убавина на роуз.Бакнеж Шипинка е хидратантен и plumping затемнети lip balm со розово масло, екстракт што суптилно бои на вашите усни,.

Основни карактеристики

Најдобри понуди