• Обновено
Coolife Багаж Проширување со 3 Дел Поставува PC+ABS Фабрика Куфер Изградена-Во TSA заклучување 20 инчи 24 инчен 28 инчи

Coolife Багаж Проширување со 3 Дел Поставува PC+ABS Фабрика Куфер Изградена-Во TSA заклучување 20 инчи 24 инчен

Rating 
DEN 4559.76

Залиха
Во магацинот.

Рачка : 3-чекор 100% чист алуминиум telescoping рачка за удобно маневрирање.5 x 15), 24inch (17 x 10 x 24. 28inch е да се прошири до 15% дополнителни пакување капацитет; 20inch е совршен носат-на, 24inch е идеален за лични или бизнис патување.Мвр : мвр е целосно наредени со мулти-користи организациска џебови направете го тоа лесно за пакување на облека.Карактеристики на багаж.Направи пакување облека лесно со целосно наредени внатрешни работи и мулти-користи организациска џебови.Патување дена : 20in1~4days 24in4~7days 28in 7~9days.Капацитет : 20in38 L , 24in60 L, 28in 93 L(110 L кога тоа е проширување).Три различни големина : Големина : 20inch (21 x 8.Совршен за бизнис и рекреација патници, модерен патник и за оние кои сакаат да патуваат.Тоа многу ќе одговара на ригорозни на модерниот транспорт и грубо постапување од багажот ракувачи.Тркала : четири фабрика тркала овозможи куфер да се движат беспрекорно преку 360 степени на движење.Ние сме посветени да ви помогнеме милиони патници во целиот свет да уживаат повеќе од своите среќен патување искуство.5 кога тоа е проширување).Со Вграден-Во TSA заклучување, можете да бидете сигурни дека вашите вредности се сигурни и безбедни.5 x 11x 29), ве Молиме имајте на ум дека САМО 28in е Проширување, додавање на 15% за скаларен простор.Куфер бенефиции многу од нејзините ABS+КОМПЈУТЕР хард пластични школка.Вграден-Во TSA заклучување : TSA заклучување за мир на умот.5 x 15), 24innch (17 x 10 x 24.

Основни карактеристики

Најдобри понуди