• Обновено
Ранец Количка Тркала Количка Рака Алуминиум Виткање Количка Количка за Ранец (Сина 6 Тркала Подобрена Верзија)

Ранец Количка Тркала Количка Рака Алуминиум Виткање Количка Количка за Ранец (Сина 6 Тркала Подобрена Верзија)

Rating 
DEN 815.76

Залиха
Во магацинот.

Надградба Држела Количка : Алуминиум род телото е повеќе тенки и поцврст од нашите обична количка.Издолжени база ширина од 1cm.Ранец Количка База Големина : Достапни големини на база се 28 * 17cm.Пред купување на овој количка количка, ве молиме внимателно да се однесуваат на слика и големината опис опишани, и да го изберат во согласност со фактичката големина на барањата на вашата schoolbag да се избегне големина несоодветна.Примена : 48/71/90cm - 3 нивоа прилагодлива висина, со еден клик се водат.Погоден за деца/тинејџери/возрасни од подолу 170cm височини.На тркала е идеална количка за деца на училиште торба.Carring ранец назад на училиште/home лесно и спаси напор, без разлика дали на рамен терен или нагоре по скалите.Ефикасно да се ослободат децата рамената и ' рбетот.Премиум Материјал : Овој преклопен количка основата е составен од силни еколошки PP и со телескопски алуминиумски шипки тело, 6 тркала се пластичен материјал.Лагери Структура, Max Утовар - 33 lbs(15kg).Задоволство Гаранција : Вашето задоволство е наша најголема мотивација.Ако примите оштетени / недостасува accesories / погрешен стил тркала количка, ве молиме не двоумете се да ги споделите со нас преку е-маил, ние ќе ви ги даде задоволително решение во рок од 24 часа , без разлика дали сакате да се вратат или повторно да ја прати.Боја : 6 Тркала Сина Подобрена Верзија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди