• Обновено
Caviotess Еднорог Бања Мрежа Туш Топката Pouf Loofahs Exfoliating Бања Сунѓерот Тело Почиста за Деца Детска

Caviotess Еднорог Бања Мрежа Туш Топката Pouf Loofahs Exfoliating Бања Сунѓерот Тело Почиста за Деца Детска

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Околу 3.9" X 3.9" x 5.1"(Dxšxv), совршена големина се вклопува во вашите раце.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Mesh свила коса, нежна текстура, мека и еластична, тоа носи нежна масажа на кожата, длабоко деконтаминација, ви дава ново искуство на кожата-friendly чисти бања.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН - Wwith јамка за бесење на вашиот туш топката на бања ѕид по користење,чиста и хигиенски исправна.СЕКОЈДНЕВНАТА ПРИМЕНА - Мека текстура ,допирање мазна кожа ,лесно sudsing направи вашиот туш гелови и сапуни трае подолго, нежни exfoliating и чистење на моќ ги отстраните мртвите клетки од кожата.УБАВ ПОДАРОК - Оваа симпатична животно туш топката е совршен подарок за возрасни, деца и години.Вашето задоволство е наша цел на услугата.Ако постои било каков проблем со објектот откако ќе се добие тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.Спецификација : Големина : 3.9" X 3.9" x 5.1"(Dxšxv)Материјал : PE + Мрежа Fabric Color : Розова ,White Packaging : 1 x Еднорог Туш Ball Feature : 1)Туш сунѓерот poufs се направени од целосно да се рециклира материјали, животна средина, но мека.2)Многу еко-пријателски и издржливи мрежа сунѓер, опремени со цврста структурата лента јамка, ќе не е лесно да се распадне. 3)Со јамка за бесење, тоа суши брзо и чисти и санитарни.4)Сунѓер е мека, создава богата пенливата помогне да разлиствам и чистење целото тело, ќе ви даде ново искуство на кожата-friendly чисти бања.Белешки : 1) ве Молиме да не се дозволи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.2) боја можеби малку разлика спореди сликата со вистински објект поради следи одразуваат.3) Ако на секое прашање, да ни оставите порака, ние ќе останеме во контакт со вас.

Основни карактеристики

Најдобри понуди