• Обновено
Fexplendid Бања Полици Ѕид Монтирани, Без Дупчење & Помине Слободни, Простор Алуминиум, Бања Полица Организатор Над Тоалет, Постоечкиот Ѕид Полици за Бања, Кујна & Спални

Fexplendid Бања Полици Ѕид Монтирани, Без Дупчење & Помине Слободни, Простор Алуминиум, Бања Полица Организатор

Rating 
DEN 1199.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа може да одржи совршена состојба за многу години, па дури и во влажни средини. ѕидот складирање полица.тоа може да се користи како тоалет ѕид организатор, декоративни виси полиците во дневната соба или во спалната соба, ѕид монтирани зачин rack во вашата кујна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди