• Обновено
Агол Пластика/Метал Самостојна Пластовидно Организатор Полица за Бања,Железо Плоштадот Триаголник Канцеларија Просторија Агол Полица за Складирање Рек Дребулии

Агол Пластика/Метал Самостојна Пластовидно Организатор Полица за Бања,Железо Плоштадот Триаголник Канцеларија

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Чување на решетката е направен од железо материјал, и тоа е цврсти и издржливи.Со шупливи-out дизајн, тоа е вентилирани и лесно да се исуши.Оваа полица може да се одржи дребулии и растителни садови, со што на вашата работна маса чиста и уредна.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Агол дизајн е идеален за помали простори; Не се лизга нозе задржи складирање полица од на лизгање, особено кога се наредени додека, исто така, заштита на вашата контра површини од гребнатини; Свитка полица за рамен простор за заштеда на чување кога не е во употреба; Совршен за станови, condos, dorm соби, RVs, кабини, campers и кабини.Точка Име : Агол Shelf Material : Iron Shape : Квадрат, Триаголник (Изборен)Карактеристики : едноставен за Инсталација, Шупливи-надвор, Дребулии Organizer Size Details Square : 22cm x 22cm x 5.4 cm/8.66" x 8.66" x 2.13" (Прибл.)Триаголник : 40.5 cm x 28cm x 5.4 cm/15.94" x 11.02" x 2.13" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Агол Полица (Полица Само, Другите Не се Вклучени).

Основни карактеристики

Најдобри понуди