• Обновено
Туш Caddy Агол Полица Организатор Бања Складирање Бања Додаток Рек Носителот

Туш Caddy Агол Полица Организатор Бања Складирање Бања Додаток Рек Носителот

Rating 
DEN 2004.00

Залиха
Во магацинот.

Боја : Масло Протри Бронза. 97 инчи x 7.75 инчи x 11.5 инчи.Тензија пол со не-marring крајот капи овозможува туш caddy за да се вклопи во било кој простор до стандард таванот висина на 8 нозе 1 инч.Масло Протри Бронза заврши обезбедува издржливи, привлечни.заврши кои кожата лесно со влажна крпа.Масло Протри Бронза заврши обезбедува издржливи, атрактивни заврши кои кожата лесно со влажна крпа Четири прилагодливи жица полици обезбеди доволно простор за складирање на вашиот туш и када производи Тензија пол со не-marring крајот капи овозможува туш caddy за да се вклопи во било кој простор до стандард таванот висина на 8 нозе 1 инчен Отворена жица дизајн им овозможува на бања производи за сува лесно кога туш не е во употреба Боја : Масло Протри Бронза 97 инчи x 7.75 инчи x 11.5 инчи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди