• Обновено
Бања Ротирачки Агол Полица,Туш Полица на Ѕидот Монтирани со Куки,се Врти Без Дупчење Триаголник Шампон Организатор,Бела Врти Агол Полица за Тоалет,Шампон,ученички?

Бања Ротирачки Агол Полица,Туш Полица на Ѕидот Монтирани со Куки,се Врти Без Дупчење Триаголник Шампон Организатор,Бела

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

★【Лесно да се инсталира】 : Не-удар инсталација, сува инсталација површина, откине двојно traceless невидливи паста, усогласување на ѕид агол, се држи цврсто, без страв од паѓање.★【Совршен организација】 : кабинетот организатор служи како ротирачки садови решетката за да поставите вашата зачини, соја сос мирудии и витамини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди