• Обновено
2 Парче Стаклена Полица Бања Стаклени Полици 39.3 x 7.9 инчен Црна Калено Стакло Полиците со Ѕид Цинк Легура Заградата, Капацитет 33 lbs, Додатоци за Монтирање Вклучени

2 Парче Стаклена Полица Бања Стаклени Полици 39.3 x 7.9 инчен Црна Калено Стакло Полиците со Ѕид Цинк Легура

Rating 
DEN 2750.16

Залиха
Во магацинот.

Овој лебдечки ѕид полица е не само стилски, но многу функционални, и ќе се направи голема прилог на вашата дневна соба, спална соба, бања, итн.Овој ѕид полица е совршен за чување на памук топки, сапун јадења, и други додатоци во бањата или за прикажување на украсни предмети во секоја соба каде што сакате модерен изглед.Оваа стаклена полица се состои од 2 големи клип загради се направени од цинк легура и калено сигурносно стакло со дебелина од 0.3".Полица има капацитет од 33 кг.Зголемената хардвер е вклучена и монтажа е лесно.Боја : Black Shelf материјал : Калено безбедност glass Clip заградата материјал : Цинк alloy Shelf големина : 39.4" x 7.9" (L x W)Стакло дебелина : 0.3"капацитет : 33 lbs Easy да assemble Delivery вклучува : 2 x Shelf4 x Биг клип bracket2 x Торба на додатоци за монтирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди