• Обновено
Нови Предвремени До Агол Полица Тројно Бања Ѕид Агол Планината Складирање Носителот Кујна Агол Складирање Рек Не-означување Полица со Куки Лесно да се Инсталира

Нови Предвремени До Агол Полица Тројно Бања Ѕид Агол Планината Складирање Носителот Кујна Агол Складирање Рек

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Лесно да се инсталира за избор на ѕидни површини : за мермер, base, стакло, плочка, речиси било која површина, но за најдобри резултати, користете на не-porous површини, како што се стакло, плочки или fiberglass.'Рѓа-доказ и лесно да се чисти : се Направени од издржлив пластика, тестирани за сила и живот, издржливи и трајни; интегрирање на мозоци дупки се спречи вода од собирање и помогне задржиш чисти.Ремоделирање на кујната структура - можете лесно може да се преструктурираат вашиот складирање структура во бањата и кујната, заштеда многу простор.Полица со куки, исто така може да се користи за да се откажам крпи.Доколку купите повеќе од една, исто така може да го користите како мулти-слој багажник, и растојанието помеѓу секој слој е слободно да се постави со себе.Голема Тежина Капацитет - дозволи за тешки шише складирање спречување на полица нервира.Ако имате било какви прашања во врска со производот за време на користење, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа и да обезбедува услуги кои ќе ве задоволи.Опис на производот : Материјал : АБС Боја : бела Димензии : 25*25*2.8 cm Пакет се вклучени : Еден агол ѕид-монтирани решетката и две куки на полица Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Основни карактеристики

Најдобри понуди