• Обновено
Yaheetech Бања Полица со Прилагодлива Висина и Стаклена Врата, Складирање Полица за Тоалет Тоалет, L23.2xW7.5xH68.9, Еспресо

Yaheetech Бања Полица со Прилагодлива Висина и Стаклена Врата, Складирање Полица за Тоалет Тоалет, L23.2xW7.5xH68.9,

Rating 
DEN 719.76

Залиха
Во магацинот.

Можете да ги сортирате од мали растенија на врвот отворена полица, tins/миризливи свеќи на средината отвори кубни полица, дамка-ранливи ткива/тампони/лекови зад мал кабинет стаклена врата, крупни работи на пространа faux мермер полица.Модерниот стил : Оваа парична казна бања простор saver доаѓа во современите/класичен модел, кој во елегантни/чисти линии и метал/стаклени елементи.7 cm да се сместат предмети на различни височини.Можете да сместите предмети тежина до 6kg/13.Можете да ја прилагодите секој од полиците на 3 височини, односно 26cm, 20.Сите-во-едно складирање : Овој сестран бања кабинет се состои од различни полиците.Спецификации : N.2", Длабочина : 19cm/7.Прилагодливи полици : Ова е над-во-тоалет складирање кабинет има 2 средината кубни полици подвижен да се грижи за вашата променлива складирање потреби.На faux мермер зрна на долната полица се моден додаток на вашиот тоалет.2 lb на фиксна полиците, 5kg/11lb на прилагодлива полица и 10kg/22lb на долната полица.Опис : Оваа парична казна бања складирање полица ќе се направи добар употреба на просторот во тоалет.Простор-ефикасен дизајн : Оваа бања полица кабинет го прави најдобро користење на простор над тоалетот за вас.Цврстата конструкција : Ова трајни бања ѕид кабинет е изградена на P2 МДФ панели целиот структура за подобрување на стабилноста и за да се обезбеди ваша безбедност во секојдневна употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди