• Обновено
Бамбус Бања Полица 3-Ниво Комунални Складирање Полица Рек Прилагодливи Слој Рек Бања Пешкир Полица На Ѕидот Монтирани Организатор Полица - Слободен Стои Комунални

Бамбус Бања Полица 3-Ниво Комунални Складирање Полица Рек Прилагодливи Слој Рек Бања Пешкир Полица На Ѕидот

Rating 
DEN 839.76

Залиха
Во магацинот.

3)" / (60 x 15 x 54)cm(L x W x H)5. Таписерии изработка : производот е направен од 100% природни бамбус, кој е силен и издржлив без брус.2 kg Package Вклучува : 1 x Бамбус Shelf1 x Instruction1 x Фитинзи Торба. Мулти стил складирање : партиција висина прилагодливи дизајн, според висината на производот за да ја дотерате локацијата на потребните партиција, полиците можат да бидат поставени во ходникот, дневната соба, спалната соба или кујна.Ние брод на оваа прилагодливи чување полиците од САД акции,времето за испорака е речиси 5-8 дена. Материјал : Bamboo2.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ - 23.И оваа бамбус решетката може да се монтира на ѕид или да се става на земјата, многу практично и корисно. Удобен, демонтажа : едноставен за инсталација чекори, комплетен прибор и детални instructions Features : 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди