• Обновено
2-Pack - Дупка Декоративни Полица,Различни Ѕид Полица,Едноставен Стил Лебди Полица,Собранието Дома Декор Полиците ,Пластични Shelving,Виси Полици,може да биде Поставен во

2-Pack - Дупка Декоративни Полица,Различни Ѕид Полица,Едноставен Стил Лебди Полица,Собранието Дома Декор Полиците

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

На пример, можете да изберете број на панели и бои според големината на располагање простор, и се соберат нив во бања полиците, кујна агол полиците, и гаража алатка полиците. Чекор 2 : Според дневните потреби, соберете круг стапови и слој одбор на панелот за да се создаде посакуваниот полица форма.90 во - Пакетот вклучува -2 x Панел -4 x Долго слој одбор -4 x Краток слој одбор -8 x силна селотејп -12 x Круг стапови додатоци може да се соберат два дупка декорација полици.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Овој лебдечки полици не треба да се удирани со тупаници и прикован, тоа може да биде фиксиран на мазна и рамна ѕид со нашата силна лента.Дупка декорација полица има едноставен и модерен облик, ја подобрува боја на почетниот изглед, ја подобрува простор користење стапка, и лесно да се интегрира во домашната живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди