• Обновено
JYDQM Бања Полици,Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Traceless Монтажа Пластични Мулти-Функционални Триаголник Агол Складирање Багажник, Бања Миење Слив Организатор Рек/Бел?

JYDQM Бања Полици,Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Traceless Монтажа Пластични Мулти-Функционални Триаголник Агол

Rating 
DEN 156.00

Залиха
Во магацинот.

●Украсете Бања Простор, Класичен и Модерен Дизајн, Компатибилен со Било Бања Оркестарот, Одржување на Објекти во Склопот на Рака. ●Моден Дизајн,Простор за Заштеда на енергија, Суви и Чисти, одржување на Објекти на Полица од Раса Бактерии. ●Двојно Вшмукување Дизајн со Добра Носат Капацитет, Погоден за Мазна Површина. ●Дупки на Дното на Полица, Корисни за Одвод на Вода и Чувајте се Исуши. ●Направени од Пластика Пп, Еко-Пријателски, Издржливи.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име на производ : Бања Shelf Material : Plastic Color : Розова , Зелена , Бела , Gray Product Димензии : Должина : 33 Cm Width:24 Cm Height : 5 Cm Scope на Примена : Бања, Тоалет, Балкон, Кујна, Хотел и More Product Инсталација Метод : Не Дупчење Installation Note : Пакетот Содржи Само Полици, Исклучувајќи ги сите Други Украсни Предмети.Прашува : Производот се Зема во Вид и Можат да Имаат Благо Боја Разлика.Прирачник за Мерење на Димензиите Може да Има некоја Грешка од 1 - 2 Cm.на Производот Ќе Биде предаден во Рок од 15-25 Дена.● Добредојдовте на Нашата Продавница.Нашата Продавница Има Многу Стилови.Можете Да Одат до Продавница за да Пребарувате, Вашата Поддршка е Нашата Најголема Мотивација.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас и Ви Посакувам Среќен Шопинг!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди