• Обновено
Zhurson Бања Перници со 6 Не се Лизга Вшмукување чаши за поддршка на Главата,Вратот,Грбот и Рамената,мека и дише мрежа Бања Перница, погоден за сите кади.

Zhurson Бања Перници со 6 Не се Лизга Вшмукување чаши за поддршка на Главата,Вратот,Грбот и Рамената,мека и

Rating 
DEN 886.80

Залиха
Во магацинот.

[Лесно да се инсталира] ве Молиме да ги нечистотија на површината на кадата прво, стави бања перница на on, потоа влажни вшмукување чаши, и притиснете го секое вшмукување чаша со вашиот палец да се осигура дека тие работат подобро.Миењето метод е рачно перење (нормална температура) или во машина за миење (нежно миење),Стискаш нежно за да се отстрани вишокот на вода, и обеси со вградена кука за брзо сушење и лесно складирање.Топла вода ќе се зголеми многу вшмукување моќ.Потоа се обеси во добро вентилирани и сончево место за да се избегне претворањето жолта. [Отстранување и Одржување] не сила бања перница да бидат директно отстранети од кадата, но користите картичка за да нежно кора исклучување на вшмукување чаши од страна или нежно се олабави секој вшмукување чаша, еден по еден со прстите,Ова мека бања перница со пригоден вградена кука,Тоа треба да се мијат по секоја употреба и тоа е подобро да се користи машина за перење да dehydrate.Тоа има 6 силна вакуум не се лизга вшмукување чаши на задната страна, што може да биде поставен на било каква мазна површина.Одредување на вшмукување чаша : Исплакнете ја целата вшмукување чаша под топла вода. [Дизајн] Овој када хидротерапија перница е дизајнирана според човековите навики, и се согласува да ергономски принципи,што ќе ви овозможи да уживаат во мирен и релаксирачки бања.●Предупредување : Брутална демонтажа е забранета, и вшмукување чаша е заштитен од штета.

Основни карактеристики

Најдобри понуди