• Обновено
FMOGE Коса Салон Бербер Отвори Знак,со Далечински Управувач,Ротирачки Црвено Бели Сини Врти LED Ленти,IP44 Водоотпорен,Ротирачки Црвено Бели Сини Врти Ленти Знак,IP44 Водо

FMOGE Коса Салон Бербер Отвори Знак,со Далечински Управувач,Ротирачки Црвено Бели Сини Врти LED Ленти,IP44 Водоотпорен,Ротирачки

Rating 
DEN 2013.60

Залиха
Во магацинот.

Barbershop реклами, атрактивни ротирачки светла за фризерски салон barbershop СПА бизнис, исклучителна светлосни ефекти, лесно да се привлечат потенцијалните клиенти и посетители.Користење на дебели железо школка и транспарентно стакло, пренесува IP55 водоотпорен тест, отпорност на корозија, ' рѓа превенција, отворено професионални боја, супер лепливоста.Тоа не бара многу енергија, енергија-заштеда на производи се и двете еколошки и ефективни.Инсталацијата е едноставна и удобен.Вечер е убава глетка.Усвојување на високо-квалитетни LED печ светилка со 120 ° светлина емитирачки агол, ниска потрошувачка на енергија, добри топлина дисипација, нема светлина распаѓање, и долгата употреба на времето.Широко се користи на отворено : тремот, улица агол, трговски центар, трговско ресторан, фризер, спа, кафе или караоке бар, двор.Висок квалитет салон signboard, убава и издржливи.Рамката е направена од ковано железо и прав обложени.Ретро обработка, тоа е IP55 водоотпорен, ' рѓа и корозија, па тоа е повеќе привлечна.Нашите бербер светла се потрајни од други светла.Лесно да се инсталира.Покрај тоа, ПРЕДВОДЕНА дизајн, исто така заштедува енергија.Главен материјал : Алуминиумски умре-кастинг Големина : 150 × 25 X18cm извор на Светлина : 16 W висока осветленост LED енергија-заштеда светилка Сенка Боја : Бронзени Употреба место : коса салон за убавина продавница, ноктите продавница, Ако висеше на нашите берберот пол светла, вашиот салон ќе победи други barbershops на истата улица.Нека се вртат различни бои и да се добредојдени повеќе и повеќе клиенти!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди