• Обновено
XINRUI Суета Послужавник, 2 Пакет Бања Потоне Складирање Послужавник,Керамички Када Фах Организатор Козметика Држачот за Ткива, Свеќи, Крпа, Сапун, Крпа, Фабрика,Накит

XINRUI Суета Послужавник, 2 Пакет Бања Потоне Складирање Послужавник,Керамички Када Фах Организатор Козметика

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Подобрување на Просторот : 2 пакет суета коцки направи вашата кујна или купатило контра изгледа tidier.Можете да ја складирање секојдневниот прстени, обетки, ѓердани, нараквици и на коса и накит.Она што е уште поважно, тие држете го вашиот сапун фармацевт и помогне да се заштитат вашиот контра блузи.Здрав & Трајни : Изработени од керамички материјал, оваа козметика носител е лесно да се избрише надолу и чиста.Голем плус за Вашата кујна : Овие коцки организира јадење и рака сапун за вашата кујна потоне.Тие се направи вашиот мијалник погледнете повеќе стави заедно.Одлично за минималистички, чиста, класичен изглед.Мулти Употреба : за Разлика од користење во вашата спална соба, овој керамички фах исто така се користи во кујна, бања, маса или било место што сакате.Димензија : Пакет се вклучени : 2 пакет.Мали фах : Должина : 6.3" Ширина : 3.15", Висина : 0.4".Голем фах : Должина : 9.06" Ширина : 3.54", Висина : 0.4".

Основни карактеристики

Најдобри понуди