• Обновено
Y&МЕНЕ Селски Бела Countertop Коса Алатка Организатор, Фен за Коса Држачот за Коса, Алатки и Стил Организатор Бања Удар Фен Носителот Суета Фах Countertop Складирање за Виткањ

Y&МЕНЕ Селски Бела Countertop Коса Алатка Организатор, Фен за Коса Држачот за Коса, Алатки и Стил Организатор

Rating 
DEN 695.76

Залиха
Во магацинот.

На метал првенство е направен од нерѓосувачки челик, така што ќе ги имаат без грижи на rusting. 【ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН ФЕН НОСИТЕЛОТ】 : Дизајниран со рустик бела површина и симпатична ЗДРАВО УБАВА, велејќи, Нашите дрво фен држачот е опремен со 3 ОТПОРНИ на ТОПЛИНА челик прегради за употреба како рамен железо носителот, виткање железо носителот, косата straightener држачот.Ова сигурен косата организатор е цврсти доволно да се остане во чекор со вашите секојдневно чешлање и зафатен начин на живот.Секој кој сака да остане уредни ќе љубов оваа елегантна коса алатки и стил организатор!.Со оваа атрактивна countertop складирање издржи, може да се создаде свој салон станица во вашата спална соба или бања.Нашите производи се обезбеди ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и СОВРШЕН СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ, Совршен за да се прочисти вашиот контра простор и да ја задржите вашата Коса / Стил / Шминка Алатки добро организирани.Секогаш сме биле во насока на обезбедување на најдобри фен држачот за ѕид за правилно поставена суета организатор,губење на апаратот држачот.Не само лесно да се отстрани и чиста, но исто така би можело да носат топла коса алатки, безбеден и може да помогне кул надолу брзо.Ова сигурен косата организатор е цврсти доволно да се остане во чекор со вашите секојдневно чешлање и зафатен начин на живот.На метал првенство е направен од нерѓосувачки челик, така што ќе ги имаат без грижи на rusting.【РАЗНОВРСНА КОСА АЛАТКА ОРГАНИЗАТОР НА COUNTERTOP】 : Нашата Дрвени влакна алатки организаторот има компактен дизајн кој трае до минимален простор на малата бања countertop, тоа исто така може да се користи за чување на вашиот шампон, телото лосиони, бричење крем, козметички четка и келн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди