• Обновено
mDesign Пластични Складирање Организатор Послужавник за Бања Суета Countertops, Плакари, Dressers - Држач за Гости Рака Крпи, рачни Часовници, Обетки, Шминка Четки, Читање Очила,

mDesign Пластични Складирање Организатор Послужавник за Бања Суета Countertops, Плакари, Dressers - Држач за

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

Се минимизира бања нередот од страна на чување сите вашата убавина essentials на едно место.ФУНКЦИОНАЛНА Оваа лента, исто така, го прави голем мулти-цел капка послужавник за entryways, ходници, mudrooms и повеќе; Кога ќе го испразните џебовите на лабава промени, сметки, картички од мобилни телефони и паричник - ќе има место за нив; Совршен за деца, tweens, тинејџерите и возрасните; Употреба во домот, станови, апартмани, condos, ученичките домови, RVs, campers и повеќе.Исклучителни полиестер ткаенини промовира вода beading и е мазна за да се спротивстави на влага, богата со када и туш средини.m Design печатени туш завеси дојде во низа од бои, дезени и должини да се вклопи во било која големина туш.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја мерка 11" x 6" x 1" висока.Шминка, четки, опрема, средства за чистење, лосиони, лак, па дури и накит имаат свои определени место со m Design е козметички коцки, жица кошеви, caddies, или организаторите со фиоки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди