• Обновено
CGBE Бања Контра Организатор и Чување на Countertop,Парфем Фах Козметика Контра Организатор, Суета рок за Шминка за Нега на Кожата, Под Мијалникот простор за Бања, Кујна, К?

CGBE Бања Контра Организатор и Чување на Countertop,Парфем Фах Козметика Контра Организатор, Суета рок за Шминка

Rating 
DEN 599.52

Залиха
Во магацинот.

На 2-ниво чување полиците дава многу простор да се организираат и да се прикаже шминка, чистење на лицето, телото се мијат, сапун, лосион и повеќе.Прави одвојување и организирање бања essentials лесно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди