• Обновено
Бебе Бања Играчки, Автоматски Вода Спреј Кит светне Бања Играчки за Години Возраст 1-3, Играчка за 1-4 години Момчиња и Девојки Роденден на Денот на Вљубените Божиќ По?

Бебе Бања Играчки, Автоматски Вода Спреј Кит светне Бања Играчки за Години Возраст 1-3, Играчка за 1-4 години

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

❤Смешно Бања Играчка❤ се Стави на кит бања играчка во водата, таа автоматски ќе спреј вода и емитуваат шарени светилки, што е многу кул и интересни, овозможувајќи му на вашето бебе да уживате во среќни капење време. ❤Безбедно s внимание, и да се направи бебе падне во љубов со бања.Малку кит се слатки и повеќе популарни меѓу бебиња.Исклучителна врвот спреј, може да спреј многу вода колона.Флеш шарени светлината,тоа ќе го фати babys очи.Поставени на површината на водата, автоматски се апсорбира вода без прекинувач. 1. Ве молиме сува играчка со хартиена крпа, по употреба или пред отстранете го поклопецот на батеријата. 2. Работното време е одлучено од страна на батеријата.Кога спреј висина стане прениско, ве молиме вратете ја батеријата пред да ја користите.Ве молиме да се фрли надвор од водата пред да ја замените батеријата.

Основни карактеристики

Material:
Plastic

Најдобри понуди