• Обновено
Зелена Играчки Подморница

Зелена Играчки Подморница

Rating 
DEN 248.88

Залиха
Во магацинот.

Машина за миење садови безбедно за лесно чистење.Кабината може да се отвори за лесно чистење, додека целиот сад е, исто така, машина за миење садови безбедно.Димензии : 10. ги Преземе кормилото на Мојот Прв Зелена Играчки Подморница за поморски пат да помогнат во заштитата на планетата!Потопуваат тоа подводни да истражуваат на терен на дното од кадата, и нека resurface за скенирање на хоризонтот во потрага на следната авантура.Опис на производот ги Преземе кормилото на Зелена Играчки Подморница за поморски пат да помогнат во заштитата на планетата.Кабината може да се отвори за лесно чистење, додека целиот сад е, исто така, машина за миење садови безбедно.Направен е во САД од 100% рециклирани пластични млеко jugs дека заштеда на енергија и намалување на емисијата на стакленички гасови, овој здрав watercraft карактеристики врти задните пропелер, рамна дното за дополнителна стабилност и класичната справи и широк-устата отворање комбинација за многу лажичка и се прелива забава.НИ синџирот на снабдување се намалува на емисиите на стакленички и се заштедува енергија.Спакуван со рециклиран и рециклира материјали и печатени со соја мастила.Лебди одлично во бања и базен.Phthalate и BPA free.Не BPA, phthalates, ПВЦ или надворешни облоги и, исто така, ги исполнува ФДУ контакт со храна стандарди.Потопуваат тоа подводни да истражуваат на терен на дното на кадата и нека се resurface за скенирање на хоризонтот во потрага на следната авантура.Направен е во САД од 100% рециклиран млеко jugs.Не BPA, phthalates, ПВЦ или надворешни облоги и, исто така, ги исполнува ФДУ контакт со храна стандарди.Спакуван со рециклиран и рециклира материјали и печатени со соја мастила. Од Производителот ги Преземе кормилото на Зелена Играчки Подморница за поморски пат да помогнат во заштитата на планетата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди