• Обновено
LOUHUA 50PCS Гумени Патки 6 Бои Мини Ducky за Бебе Бања Играчка Туш Роденден Услуги Подарок

LOUHUA 50PCS Гумени Патки 6 Бои Мини Ducky за Бебе Бања Играчка Туш Роденден Услуги Подарок

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа исто така може да им помогне на децата да ги користат нивните мускули. Кога вие користите патка за прв пат, ве молиме користете влажна крпа за да избришете ја чисти или стави под вода.A thoughtful подарок за вас и вашето бебе!Ве молиме да се чувствуваат сигурни да ги купите.Тие, исто така, им помогне на бебињата да ги развиваат интелектуалните и физичките способности.Тие може да се направи бебиња уживаат во бања време.Големина на секоја шатка : 1.Осигурување : Тоа е таква чест да ви се како LOUHUA на клиентите. Секој патка има ставивме на дното.Ве молиме да се види вашите деца кога тие се игра со нив.Вие и вашите деца ќе имаат многу време во бања со овие гумени патки лебдат на бања вода.8 g, тие може да се плови исправена од вода.

Основни карактеристики

Најдобри понуди