• Обновено
Туш Пареа Ароматерапијата Туш Бомби Подарок за Жените Бања Бомби со Чисти Етерични Масла за Стрес Олеснување, Релаксација, Жените Дома Бањата Денот на Вљубените По

Туш Пареа Ароматерапијата Туш Бомби Подарок за Жените Бања Бомби со Чисти Етерични Масла за Стрес Олеснување,

Rating 
DEN 359.52

Залиха
Во магацинот.

ПРИРОДНИ АРОМАТЕРАПИЈАТА ТУШ ПАРЕА - со чисти и природни состојки за да се освежи и да се ревитализира.БЛАГОТВОРНО ЕТЕРИЧНО МАСЛО МЕШАВИНИ - Дишете во пареа исполнет со природни органски есенцијални масла; Еукалиптус, Лаванда, Портокал, Лимон, Роза,Чајно Дрво,ви помогне да се релаксираат и развивам.За совршен испрати надвор да lullaby земјиште, се занесе во лаванда и постигнување на длабока релаксација.Ако сте чувство малку под времето на еукалиптус и teatree туш бомба е совршен pick me up.Ние никогаш нема да експериментираат врз животни - ние не треба да се, бидејќи ништо не се штетни некогаш ќе одат во нашите производи.СПА ДОМА : Едноставно ставете едно од ароматерапијата туш таблети во аголот на вашиот туш и нека пареа работат својата магија; Нашите туш бомби постепено ослободување на нивната арома и плик вашиот целото тело со волшебно мирис.На крајот, тоа ќе се распушти и исплакнете чисто далеку, оставајќи ништо зад себе.Добиете на вашиот шеф во играта и да се фокусира со лимон пареа туш, или да се земе еден миг да се развивам со портокал туш таблета.Однесувајте се кон себе на најдобрите мешавина на етерични масла, за да се надополни секое расположение.

Основни карактеристики

Најдобри понуди