• Обновено
XLTFZY Туш Стол Туш Клупата Тоалет и Бања Преносни Водоотпорен Када Столче Седиште Одлична за Кади,Анти Пропадна

XLTFZY Туш Стол Туш Клупата Тоалет и Бања Преносни Водоотпорен Када Столче Седиште Одлична за Кади,Анти Пропадна

Rating 
DEN 576.00

Залиха
Во магацинот.

Ова е Нормален и Неизбежен.Добредојдовте на Нашата Продавница !Ако Имате Било Специфичен Производ Прашања, Ве Молиме Контактирајте Го Нашиот.Лесен и Издржливи,Изграден со Алуминиумска Рамка, Лесни Туш Столче Рамка Поддржува до 286 Фунти(само 130 кг).Кога Measumanually, Производ Големина Може да се Покаже Физички Грешка од 1-5 cm Due Тонг Светлина, Овој Производ Ќе се Произведе Одредена Боја Разлика.Оваа Туш Столче е Дизајнирано за лица со посебни потреби, Постари лица, Бремени или Други Неповолно Лице.Корисно во Бањата за Стари лица Постари лица, со посебни потреби, Bariatric, Хендикепирани Лица, Повредени и Други луѓе Кои Сакаат да Седат Додека за Капење.со Лесен и Безбеден за Секојдневна Употреба.Според Ергономски Дизајнирани Седишта, Луѓе Седат и Поудобно,Седиште, Проширување Дизајн,Зголемување на Просторот за Активности,Погоден за Различни Групи на Луѓе.Зголемување на Безбедноста и Удобноста во Вашата Бања и Туш Област со Инсталирање на Оваа Корисна Простор за Заштеда на Бања Седиштето.Анти-Пропадна, Не се Лизга, Аглеста Нозе Обезбеди Извонредна Стабилност за Туш Стол.

Основни карактеристики

Item Type:
Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Material:
Thick Aluminum Pipe
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
130 Kgs (286 Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool :
【Precautions】 :
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
When Measumanually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
Due Tong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

Најдобри понуди