• Обновено
WITYYE Поместена Седиште, Туш Столче Туш Стол Туш Столче, Бремена Жена Туш Стол, Стари Бања Стол со Потпирач и Backrest,

WITYYE Поместена Седиште, Туш Столче Туш Стол Туш Столче, Бремена Жена Туш Стол, Стари Бања Стол со Потпирач

Rating 
DEN 2028.00

Залиха
Во магацинот.

Перница : Отворена Дупка Третман на Вода од Акумулацијата, Приспособување на Висина на дршката : 6 Висина Прилагодување.Хуманизирано Дизајн : Помошни Потпирачи За Раце, Подобро, Backrest Кривина Третман, Ергономски Дизајн.Перница Backrest : Еколошки Јп Дува, Нога Подлога Материјал : Гума.Главен Материјал : Алуминиум Легура, Товарот : 115 Kg.Обезбедува Независност за Пензионери и Оние со Ограничена Подвижност.Безбедно да Влезе и да излезе од Кадата со Доверба.Оваа Туш Клупата со Грбот Не Бара Tools, и е Брзо и Лесно да го Инсталирате во Вашиот Тоалет.Трансфер Клупата Беше Направена за да Удобно Поддршка на Пациент во Седечка Положба, Кога е Потребно.Клупата Е Добро обмислен Дизајн го Прави Тоа се Вклопуваат Уредно во Било кој Простор.Превозот Листата : [Име На Производ] : 1 X Бања Столче[Карактеристики] : Висина Прилагодливи Туш Столица.[Материјал] : Алуминиум Рамка + Мајчин Јп Материјал.[Технички Показатели] : Седиште Висина Опсег : 41 Cm~54 Cm.Answer : ___________________________ Note : Одржување : Редовна Инспекција на Заварување Site If Имате Било какви Прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Ние Се Рачно Мерење, Не Може да Биде Грешка од 1-2 Cm, ве Молиме да Преовладуваат во Вид.Нашата Продавница Има Различни Стилови, Можете да Одат на Мојата Продавница за да ја Видите.Чистење Метод : Чистење со Влажна Крпа и Исушете Naturally Prompt : се Надевам Дека Ќе Имаат Пријатен Шопинг Искуство.Добредојдовте на Нашата Продавница!Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате!Добро Дизајниран - Совет за Безбедно и Сигурно Искуство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди