• Обновено
LZLYER Туш Стол Тоалет и Бања Преносни Бања Седиштето/со Поместена потпирачи за раце и Назад/Одлична за Кади/Поддржува до 330.7 Lbs,Б

LZLYER Туш Стол Тоалет и Бања Преносни Бања Седиштето/со Поместена потпирачи за раце и Назад/Одлична за Кади/Поддржува

Rating 
DEN 1540.80

Залиха
Во магацинот.

Добредојдовте на Нашата Продавница !Ако Имате Било Специфичен Производ Прашања, Ве Молиме Контактирајте Го Нашиот.на Лесни Рамка е Лесно Пренослив за дополнителна Погодност.7 Lbs)Пакет Листа : 1 X Туш Столче【Мерки на претпазливост】Овој Производ се Продава Само Туш Столици, и Не Содржат Други Производ Слики.Ова е Нормален и Неизбежен.Спецификација : Предмет Тип : Висина Прилагодливи Туш Столче / Туш Стол / Бања Bench Cleaning Метод : Влажна Крпа Чистење, Сува Naturally Max Капацитет : 150 Килограми (330.Корисно во Бањата за Стари лица Постари лица, со посебни потреби, Bariatric, Хендикепирани Лица, Повредени и Други луѓе Кои Сакаат да Седат Додека за Капење.Зголемување на Безбедноста и Удобноста во Вашата Бања и Туш Област со Инсталирање на Оваа Корисна Простор за Заштеда на Бања Седиштето.со Лесен и Безбеден за Секојдневна Употреба.Оваа Туш Столче е Дизајнирано за лица со посебни потреби, Постари лица, Бремени или Други Неповолно Лице.Ви благодариме за Разбирањето!Секогаш Треба да го Прочитате Етикетите, Предупредувања и Упатствата Обезбедени со Производот Пред да го Користите или Конзумирање на Тоа и тоа Не Само да се Потпираат на Информации Презентирани на Нашиот веб-Сајт.Според Ергономски Дизајнирани Седишта, Луѓе Седат и Поудобно,Седиште, Проширување Дизајн,Зголемување на Просторот за Активности,Погоден за Различни Групи на Луѓе.Лесен и Издржливи,Изграден со Алуминиумска Рамка, Лесни Туш Столче Рамка Поддржува до 330 Фунти(150 Kg).

Основни карактеристики

Item Type:
Height Adjustable Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
150 Kgs (330.7Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool :
【Precautions】 :
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
When Measuring Manually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
Due to Strong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

Најдобри понуди